HTC TEKNİK SERVİS

HTC ONE LCD EKRAN DEĞİŞİMİHTC Desire 816 816g 816f 816h 820 modellerinin ekran değişimi ücreti 200 TL'dir. Kullanılmakta olan ekranlar %100 orjinal ve seri numaralıdır. Ekran değişimi (tamiri) yapıldıktan sonra 6 ay teknik servis garantisi verilmektedir. HTC Desire modellerinde ekran değişimi full tek parça yani dokunmatik + ekran + ön cam şeklinde değiştirilmelidir. Değişim yapılırken kesinlikle bilgileriniz silinmez.

HTC ONE X DOKUNMATİK EKRANIN DEĞİŞİMİ

Cep telefonlarıınızın ekran değişimini 15 dk, dokunmatik değişimini 10 dk içerisinde orijinal parçaları kullanılmak üzere profesyonel ve garantili olarak değiştirilmekteyiz.

SIVI TEMASI ONARIMI

Sıvı teması onarım işlemini tüm cep telefonlarında yapabilmekteyiz. 15 yıllık bir deneyim ile sıvı teması sonrası karşılaşılan tüm sorunlar konusunda deneyimle teknik ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.. Sıvı teması sonrasında arızalanan parçaların tespit edildikten sonra fiyat verilmesi mümkündür bu yüzden kesin bir fiyat sunma imkanımız mevcut değildir.

PİL DEĞİŞİMİ

Orjinal şarj aleti kullanmamaktan kaynaklanır. Bataryanın iç özellikleri ile üretilen kalitesiz şarj cihazlarının uyuşmaması sonucunda batarya şişmesi meydana gelebilir. Akıllı bir telefona sahipseniz bataryayı, cihaza uyumlu orijinal ve kaliteli bir aletle şarj etmelisiniz.

HTC DESİRE 500 Wİ-Fİ BAĞLANMAMA SORUNUHTC DESİRE 500 wi-fi bağlanmama sorunlarına çözümleriyle turan elektronik

ŞARZ SOKETİ BOZULMASI

HTC, cihazlarla verilen Şarj Aletlerinin Dengesiz Olması. Yani ucuz olması açısından kalitesiz olarak kutuya eklenen şarj aletleri.

KULAKLIK SOKETİNİ BOZULMASI

HTC kulaklık soketi arızaları yapılmaktadır.

DOKUNMATİK BÖLÜMÜN ÇALIŞMAMASI

Akıllı cihazlarda oluşan özellikle lcd ekran ve dokunmatik kırılması , ekran, sistem donması, dokunmatik arızası, şarj soketi arızaları gibi durumlarda 1 iş günü içinde hizmet vermekteyiz. Samsung Teknik servisi en hızlı en etkili teknik tamir sloganıyla sizlerle olmaya devam edecektir.

HOME BUTONUN ÇALIŞMAMASI

Hangi o sert olur veya çalışma almak için çok sert basmanız gerekir nedeniyle toz ev düğmesini köşelerinde mevcut olabilir. Telefon kalmış sorun nedeniyle olabilir. Ana sayfa düğmesi şerit on-board konektörü ile kaybetmek teması olabilir. fiziksel veya su hasar her türlü kaynaklanıyor olabilir. Ana Sayfa düğmesi bileşenleri içeriden zarar görmüş olabilir. KAPANMAMA SORUNU

AÇILMAMA SORUNU

Android cihazınızın açılmamasının nedeni donanımsal bir arıza olabileceği gibi yazılımsal sorunlar da olabiliyor. Eğer Android cihazınızın bataryası ömrünü doldurduysa tablet veya telefonunuz bataryadan yeterli güç çekemediği için açılmayabiliyor. Bu gibi durumlar donanımsal arızalar olduğu için maalesef ki sizin yapabileceğiniz çok fazla birşey yok. Donanımsal arızalarda cihazınız garanti dahilindeyse teknik servise cihazınızı bırakmanız en doğrusu olacaktır. Bu sayede cihazınız garanti kapsamından çıkmayacaktır. Eğer probleminiz bataryanızı söküp taktığınızda, telefon veya tabletinizi şarja bağladığınızda veya güç tuşuna basılı tuttuğunuzda çözülmüyorsa problemin yazılımsal bir problem olabilme ihtimali de var. Kimi zaman telefonunuz veya tabletiniz sistem güncellemesi yaparken tekrar açılmayabiliyor veya belli servis veya uygulamalar telefonunuzun açılmasını engelleyebiliyor. İşte bu durumlarda size anlatacağımız Android sorun giderme yöntemi probleminizin çözümü olabilir.