SAMSUN TEKNİK SERVİS

SAMSUNG LCD EKRAN DEĞİŞİMİSamsung Galaxy marka cihazların Dokunmatik cam, LCD panel ve Full ekran değişim hizmetimizde Cam, Dokunmatik panel veya Full komple ekranı orijinal parçalarla değiştiriyoruz. Samsung cihazlarınıza takılacak olan Dokunmatik camlar ve diğer tüm parçalar orijinal kalitededir tam kalite orijinal parçalar kullanıyoruz. Samsung cihazlar için ekran değişim fiyat tablosu aşağıda verilmiştir, fiyat tablosunda modellere göre ayrılmış olup bu sayfadaki fiyatlarımız yalnızca Samsung modellerinin Ekran Değişimi içindir, diğer arızalar veya diğer marka ve modeller için sitemizdeki Fiyatlar sayfasına bakınız veya bize çalışma saatleri içerisinde ulaşıp hemen fiyat alabilirsiniz.

DOKUNMATİK EKRANIN DEĞİŞİMİ

Samsung Galaxy S3/Mini S4/Mini, S5/Mini, Galaxy Note 2, Note 3, Galaxy Note 4, Galaxy S6, Galaxy A3 ve diğer tüm Samsung Cep telefonlarıınızın ekran değişimini 15 dk, dokunmatik değişimini 10 dk içerisinde orijinal parçaları kullanılmak üzere profesyonel ve garantili olarak değiştirilmekteyiz.

ANAKART ONARIMI

Samsung Galaxy S3 S4 S5 veya diğer model cihazlarınız garanti dışı mı kaldı? Her marka ve model cihazınızı markaya bağımsız olarak en kısa sürede onarmaktayız. Yedek parça, onarım ve diğer servis işlemlerinizi servisimizde yaptırabilirsiniz. Galaxy Serisi silikonlu ön cam değişimi, LCD Ekran değişimi, şarj problemleri, ses problemleri, kamera, sıvı teması, şebeke problemi gibi arızaların tamiri en kısa sürede tarafımızdan yapılmaktadır.

SIVI TEMASI ONARIMI

Sıvı teması onarım işlemini tüm cep telefonlarında yapabilmekteyiz. 15 yıllık bir deneyim ile sıvı teması sonrası karşılaşılan tüm sorunlar konusunda deneyimle teknik ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.. Sıvı teması sonrasında arızalanan parçaların tespit edildikten sonra fiyat verilmesi mümkündür bu yüzden kesin bir fiyat sunma imkanımız mevcut değildir.

PİL DEĞİŞİMİ

Kullanım ve ayarlara bağlı olarak bir süre sonra, bataryanızın cihazınızı yalnızca birkaç saat çalıştırabildiğini görebilirsiniz, daha sık şarj etmeniz gerekebilir. Şarj edilebilir bataryaların şarj dolup boşalma sayısı olarak bir sınırı vardır ve sonunda değiştirmeniz gerekebilir. Batayanızda az miktarda sıvı kaldığında batayanızı değiştirmeyi seçebileceğiniz gibi, batarya artık cihazınızı çalıştıramadığında değiştirmeyi de seçebilirsiniz. Tüm bataryalarda olduğu gibi, geri dönüşüm sağlanması önemlidir. Bataryaları doğrudan çöpe atmak doğaya zarar verir. Bir Samsung ürünü kullanım ömrünü doldurduğunda, Samsung geri dönüşüm içiz size yardımcı olacaktır. Samsung Mobile Kullanıcıları İki yıllık garantiniz, arızalı bataryalar için değişimi kapsamaktadır. Garanti süresince, batarya orjinal kapasitesinin 60% ının altına düşerse, Samsung ücretsiz olarak batarya değişimi yapar. Samsung bataryalar için çevre duyarlılığı ile geri dönüşüm sağlar.

Wİ-Fİ BAĞLANMAMA SORUNU

Bildiğiniz gibi Samsung firması Galaxy S3 telefonları için yayınladığı Android 4.3 güncellenmesi ile kulanıcıların canını epey sıkmış ve hala bir çözüm üretememiş olması da akıllara durgunluk verecek bir diğer noktadır. Samsung test etmeden güncellemeyi nasıl serbest bıraktığına akıl sır erdiremiyorum. Güncellemeyi yükleyenlerin başta Wi-Fi olmak üzere bir çok noktada sıkıntı yaşamasına neden oldu. Neyse ki kullanıcılar tarafından buna bir çözüm üretilmiş. Aşağıdaki adımları uyguladığınızda Wi-Fi bir önceki Android versiyonunda olduğu gibi stabil çalışmaktadır.

ŞARZ SOKETİ BOZULMASI

Samsung Galaxy telefonlarında en sık yaşanan sorun telefonun şarj olmamasıdır. Bu sorunun temel kaynağı ise şarj soketinin istemeden de olsa tahrip edilmesidir. Özellikle şarj aletinin ters takılmaya çalışması, şarj soketinde oksitlenme gerçekleşmesi, sokette bulunan entegrenin bacaklarının kopması telefonunuzun şarj olmasının önüne geçmektedir. Çözüm yolu ise şarj soketinin uzman bir SAMSUNG teknisyeni tarafından değiştirilmesidir. Samsung Galaxy cep telefonlarında soket değişim ücreti 40 TL ile 70 TL arasında değişmektedir. Örnek olarak Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy S4 ve Samsung Galaxy Note 2 şarj soketi değişimi fiyatı 50 TL‘dir. Teknik servisimizi arayarak soket değişim fiyatınız ve aklınıza takılan sorular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

KULAKLIK SOKETİNİ BOZULMASI

Samsung S4 telefonların kulaklık soketi tamir ve değişimlerini yapmaktayız. Aynı gün için değişim ve teslimat ile servis farkımızı yansıtmaktayız.

ARKA PANEL DEĞİŞİMİ

Arka Panel ve Kapak Değişimi

DOKUNMATİK BÖLÜMÜN ÇALIŞMAMASI

Akıllı cihazlarda oluşan özellikle lcd ekran ve dokunmatik kırılması , ekran, sistem donması, dokunmatik arızası, şarj soketi arızaları gibi durumlarda 1 iş günü içinde hizmet vermekteyiz. Samsung Teknik servisi en hızlı en etkili teknik tamir sloganıyla sizlerle olmaya devam edecektir.

HOME BUTONUN ÇALIŞMAMASI

hangi o sert olur veya çalışma almak için çok sert basmanız gerekir nedeniyle toz ev düğmesini köşelerinde mevcut olabilir. Telefon kalmış sorun nedeniyle olabilir. Ana sayfa düğmesi şerit on-board konektörü ile kaybetmek teması olabilir. fiziksel veya su hasar her türlü kaynaklanıyor olabilir. Ana Sayfa düğmesi bileşenleri içeriden zarar görmüş olabilir.

KAPANMAMA SORUNU

Samsung cihazlar ile ilgili duyduğumuz diğer sorunlardan biri de, cihazın durduk yere kapanması sorunu. Bu sorun, bataryanızdan ya da diğer fiziksel problemlerden kaynaklanabilir. Ayrıca bazı yazılımsal sorunlar da cihazınızın beklenmedik şekilde kapanmasına yol açabilir. İşte çözüm.

ZİL SESİNİN GELMEMESİ

Zil sesi gelmemesi ve çözümleri

AÇILMAMA SORUNU

Android cihazınızın açılmamasının nedeni donanımsal bir arıza olabileceği gibi yazılımsal sorunlar da olabiliyor. Eğer Android cihazınızın bataryası ömrünü doldurduysa tablet veya telefonunuz bataryadan yeterli güç çekemediği için açılmayabiliyor. Bu gibi durumlar donanımsal arızalar olduğu için maalesef ki sizin yapabileceğiniz çok fazla birşey yok. Donanımsal arızalarda cihazınız garanti dahilindeyse teknik servise cihazınızı bırakmanız en doğrusu olacaktır. Bu sayede cihazınız garanti kapsamından çıkmayacaktır. Eğer probleminiz bataryanızı söküp taktığınızda, telefon veya tabletinizi şarja bağladığınızda veya güç tuşuna basılı tuttuğunuzda çözülmüyorsa problemin yazılımsal bir problem olabilme ihtimali de var. Kimi zaman telefonunuz veya tabletiniz sistem güncellemesi yaparken tekrar açılmayabiliyor veya belli servis veya uygulamalar telefonunuzun açılmasını engelleyebiliyor. İşte bu durumlarda size anlatacağımız Android sorun giderme yöntemi probleminizin çözümü olabilir.

MİKROFON ARIZASI

Samsung Cep Telefonu miktofon arızası